VAN DIJK TOT DIJK Beginners rit


Helaas...

Deze toerrit heeft in het verleden plaatsgevonden, je kunt dus niet meer meerijden.

Inloggen voor meer details

Als je inlogt zie je meer informatie, bijvoorbeeld de startlocatie of een overzicht van de deelnemers die zich al hebben ingeschreven.

INLOGGEN

Organisator

  • ORGANISATOR: Nuno-Pinto
  • TOERRITTEN: 119
  • GEORGANISEERD: 33

 

Datum en tijd

  • START: zaterdag 15 februari 2020 om 10:00
  • EINDE: zaterdag 15 februari 2020 om 15:45

 

Algemeen

picture
  • SOORT ACTIVITEIT: Dagtocht
  • REGIO: Midden Nederland
  • LENGTE RIT: 155km
  • RIJSTIJL: Toeren
  • WEGDEK: Asfalt
  • VOORRIJDER: Nuno-Pinto

 

Deelnemers

  • MAX. AANTAL DEELNEMERS: 15
  • PLAATSEN VRIJ: 2
  • VOOR WIE: Mannen en vrouwen
  • ERVARING: Beginner

 

Omschrijving

Hallo Motormaatjes, 

Ik heb hier een mooie rit die bedoeld is voor beginners. ​​​​​​Dat wil zeggen dat op een aagepast tempo wordt gereden. 

We zullen veel bochjes rijden bij diverse dijkjes en dat is juist mooi om te oefenen als beginner. 

Ja we zijn in Februari een van de koudste maand van het jaar misschien wel de koudste maar we blijven niet thuis en daar ga ik even bij helpen met een mooi tour ritje.

  • We beginnen bij de traditionele Mac Donalds in Alblasserdam, ja beginnen bij de Mac Donals is al bijna een traditie geworden inmiddels, volgens mij moet we korting krijgen bij de koffie.

 

  • Van de Mac Donalds Alblasserdam rij we 85 Km  naar ons lunch locatie Restaurant in Amerongen. Is een kleine restaurantje Buitenlust midden in Amerongen, ik heb zelf daar nooit gegeten dus ik hoop dat het goed zit.

 

  • Na dat we vol hebben gegeten gaan we verder rijden naar de eindpunt, en ja daar gaan we weer naar ons trouw Mac Donalds Gorinchem aan de snelweg A15 en zo heb we 155Km gereden.

Als een extra koffie pauze gewenst  is kan we met ons kleine groep in overleg ergens nog koffie drinken.

De route is al gemaakt wordt allen nog gecontroleerd en na dat deze gecontroleerd is zal ik hem uploaden.

Ben je beginner of wil je ervaring opbouwen op je motor meld je dan aan want dan is deze rit voor je bedoeld. 

GROEPEN INDELING:

Groep 1 - Ervaren (Vlot tempo)
EllenMargaret (Voorrijder)
PetraT
Motor-Lady
HansvdM 
Ignat - Martens
RotterdamTheo
Reemon
Paultje-Dus

Groep 2 - Beginners (Normaal tempo)
Nuno - Punto (Voorrijder)
MijnHonda
iwalter
Sannie76
Sask
Biker-Angel
Alex1969
Goedgaan (Achterrijder)