Harzadrenaline 2026


Ga je mee?

Helaas, er is geen plaats meer...

Maar het kan maar zo dat iemand zich nog afmeldt, schrijf je daarom gerust in voor de reservelijst. Je ontvangt een e-mail zodra er een plekje vrij komt.

ZET MIJ OP DE RESERVELIJST
Inloggen voor meer details

Als je inlogt zie je meer informatie, bijvoorbeeld de startlocatie of een overzicht van de deelnemers die zich al hebben ingeschreven.

INLOGGEN

Organisator

  • ORGANISATOR: CTonny
  • TOERRITTEN: 15
  • GEORGANISEERD: 9

 

Datum en tijd

  • START: dinsdag 19 mei 2026 om 10:00
  • EINDE: vrijdag 22 mei 2026 om 19:00

 

Algemeen

picture
  • SOORT ACTIVITEIT: Meerdaagse rit
  • REGIO: Midden Nederland
  • LENGTE RIT: 1200km
  • RIJSTIJL: Sportief
  • WEGDEK: Asfalt
  • VOORRIJDER: CTonny

 

Deelnemers

  • MAX. AANTAL DEELNEMERS: 12
  • PLAATSEN VRIJ: Vol!
  • VOOR WIE: Mannen en vrouwen
  • ERVARING: Gemiddeld

 

Omschrijving

Vier dagen rijden in Duitsland. Vanaf het vertrekpunt een paar kilometer op de autobahn en daarna binnendoor naar de Harz. Twee dagen heerlijk bochten rijden in de Harz.  Verblijf in een leuk Hotel met Nederlandse eigenaars en een surinaamse keuken ( enig in Duyitsland)  Meerdere één persoon kamers en verder twee persoonskamers met gescheiden bedden. Toilet en douche op je kamer. Inclusief Ontbijt en twee maal een diner, waarvan bij gunstig weer een BBQ.
Inschrijven via het formulier, welke is bijgevoegd.  Op de website vind je meer informatie over deze reis. Naar-de-harz 

Inschrijving is pas definitief na de eerste betaling ( zie voorwaarden inschrijfformulier) 
Let op, er gaan mogelijk ook motorrijders mee, welke geen lid zijn van MM. 

Rijden doen we volgens de elastiekmethode, zodat je optimaal kunt genieten van het motor rijden.  De routes zijn dus niet definitief. 
De rit gaat door bij minimaal 8 deelnemers.