de bloesemrit door de Betuwe


Helaas...

Deze toerrit heeft in het verleden plaatsgevonden, je kunt dus niet meer meerijden.

Inloggen voor meer details

Als je inlogt zie je meer informatie, bijvoorbeeld de startlocatie of een overzicht van de deelnemers die zich al hebben ingeschreven.

INLOGGEN

Organisator

  • ORGANISATOR: Thijs52
  • TOERRITTEN: 123
  • GEORGANISEERD: 110

 

Datum en tijd

  • START: dinsdag 22 april 2025 om 09:45
  • EINDE: dinsdag 22 april 2025 om 16:30

 

Algemeen

picture
  • SOORT ACTIVITEIT: Dagtocht
  • REGIO: Midden Nederland
  • LENGTE RIT: 172km
  • RIJSTIJL: Toeren
  • WEGDEK: Asfalt
  • VOORRIJDER: Thijs52

 

Deelnemers

  • MAX. AANTAL DEELNEMERS: 8
  • PLAATSEN VRIJ: Vol!
  • VOOR WIE: Mannen en vrouwen
  • ERVARING: Alle niveaus

 

Omschrijving

Een (al zeg ik het zelf) juweeltje van een rit door de Betuwe. Laten we hopen dat de bloesem in volle bloei staat. Een rit met zelfs twee pontjes, dus neem s.v.p. voldoende klein geld mee.

Start = 09.45 uur, s.v.p. aanwezig zijn vanaf ca. 09.00 uur.

Effectieve rijtijd = 3 uur en 50 minuten volgens mijn Garmin XT2.

Vlakbij de start is een Tango-station met Super 98.

Lunch is bij de Pannekoekenbakker in Buren.

Tip: neem s.v.p. cash-geld mee i.v.m. afrekenen bij de lunch. Heb gemerkt dat veel restaurants of per tafel of per gezelschap willen afrekenen, en dan kan het een heel gedoe worden met Tikkies etc. 

Als je mee wil en de rit is vol, schrijf je dan in op de reservelijst. De kans bestaat dat iemand zich afmeldt, of dat het aantal deelnemers wordt vergroot. 

Ingeval je toch niet meekunt, stuur mij s.v.p. een App of een PB; ik schrijf je dan uit en ik voeg iemand toe van de reservelijst (meestal de bovenste). Dus niet jezelf hier uitschrijven op de website van Motormaatje.